Pobiegniemy w Dniu Niepodległości


Zdjęcie do artykułu: Pobiegniemy w Dniu Niepodległości

Stowarzyszenie „Biegiem Radom!”, MOSiR Radom we współpracy z Komendą Miejską Policji w Radomiu, Strażą Miejską, ZUK oraz MZDiK zapraszają do udziału w Niepodległościowej Dyszce i IV Radomskim Biegu Niepodległości pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia – Radosława Witkowskiego

 

Celem imprezy będzie popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, propagowanie zdrowego trybu życia, uczczenie Święta Niepodległości oraz promocja miasta Radomia

 

 

Zmagania w tzw. Niepodległościowej Dyszce prowadzone będą ulicami miasta ze startem i metą na stadionie MOSiR-u. Początek o godz. 10. Bieg Niepodległości rozegrany zostanie na symbolicznym dystansie 1918 m. Start z obiektów MOSiR-u o godz. 11.45.

 

 

Zgłoszenia do Niepodległościowej Dyszki można składać na www.biegiemradom.pl , www.sportmaniacs.com, www.maratonypolskie.pl do dnia 8 listopada 2016. Zgłoszenia, weryfikacja, wydawanie numerów startowych w biurze zawodów - hali MOSiR w dniu 10 listopada godz. 18.00-20.00, w dniu zawodów godz. 8 - 9.30. Bieg Niepodległości to rywalizacja wspólna o charakterze patriotycznym, bez zgłoszeń , numerów startowych i klasyfikacji.


OPŁATY STARTOWE
Niepodległościowa Dyszka

Opłata wnoszona w systemie e-przelewu. Do dnia 8 listopada - 30 zł . Opłata w biurze zawodów - 50 zł. Członkowie Stowarzyszenia „Biegiem Radom!” do dnia 8 listopada – 20 zł, w biurze zawodów 50 zl. Zwolnienie z opłaty – niepełnoletni i osoby, które w dniu zawodów ukończyły 65 roku życia. Uczestnictwo w Biegu Niepodległości bez opłaty startowej.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email