Narodowy Dzień Sportu nad zalewem


Zdjęcie do artykułu: Narodowy Dzień Sportu nad zalewem

Siatkarskie oraz biegowe zmagania odbyły się z okazji Narodowego Dnia Sportu w Ośrodku MOSiR Borki 2 października 2016 r. W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 amatorów sportu!


Na początek, do rywalizacji przystąpili siatkarze plażowi, którzy w znakomitej, jak na 2 października aurze, zakończyli sezon nad zalewem. Rywalizacja była tak zażarta, że z pięciu rozegranych serii, nie było takiej, w której obyło by się bez tie breaka. - Cieszy mnie to, że efektownie podsumowaliśmy sezon. Znakomite pojedynki, emocje w każdym secie i w końcu rozstrzygnięcia dopiero po ostatniej serii. Wierzę, że po zimowej przerwie znów będziemy spotykać się na równie ciekawych turniejach - podsumował Krzysztof Hajduk, organizator z ramienia MOSiR-u. Wraz z nim, nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwał Mirosław Bieńkowski.

Turniej, z kompletem zwycięstw wygrał duet Dominik Kutkiewicz, Cezary Kunowski przed Mateuszem Towarkiem i Tomaszem Brodeckim, Miłoszem Gregorczykiem i Pawłem Szrekiem, Bartłomiejem Serafinem i Danielem Dasiewiczem oraz Konradem i Dawidem Sawickimi.

 

W międzyczasie, na trasie wokół zalewu, na zakończenie Biegowego Grand Prix Radomia, rywalizowały wszystkie pokolenia sportowców - od przedszkolaków do seniorów. Dodajmy, że ich w tym sezonie jeszcze ujrzymy na trasach. 11 listopada zagoszczą m.in. na obiekcie MOSiR-u przy ul. Narutowicza, gdzie umiejscowione będą Start i Meta Biegu Niepodległości.

 

Więcej zdjęć z Narodowego Dnia Sportu nad zalewem w Ośrodku MOSiR Borki znajdziecie na naszym Fanpagu klikając ==> TUTAJ

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email