Pięciobój Precyzyjny po raz szósty


Zdjęcie do artykułu: Pięciobój Precyzyjny po raz szósty

W sobotę 3 września odbędzie się już VI edycja pięcioboju precyzyjnego. Podobnie jak w roku ubiegłym impreza odbędzie się w Parku Leśniczówka. Będzie okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w pięciu konkurencjach, świetnie przy tym się bawiąc, bowiem pięciobój rozgrywany jest w formie pikniku rodzinnego. Impreza organizowana jest w godzinach od 13 do 19.

 

Zgłoszenia 3-osobowych drużyn odbywają się w dniu imprezy w biurze zawodów. Osoby, które wystartują w zawodach, utworzą trzyosobowe zespoły. Do udziału można zgłaszać gotowy zespół bądź poprosić organizatorów o dobranie brakujących osób. Wszyscy biorący udział będą rywalizować w takich konkurencjach jak: strzelectwo, łucznictwo, kręgle plenerowe, darts oraz bramka celnościowa. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody w postaci pucharów, sprzętu sportowego i unikatowych gadżetów.

 

Liczne atrakcje przygotowano również dla samych widzów. Pod okiem profesjonalnych zawodników odbędą się konkursy precyzji strzału do bramki piłkarskiej, rzutu do kosza i siatkarskiej zagrywki. Będzie także nawiązanie do zakończonych właśnie Igrzysk Olimpijskich w Rio. Na rowerkach stacjonarnych wszyscy chętni będą mogli ustanowić rekord Pięcioboju Precyzyjnego. Podczas imprezy wystąpią artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, a swój pokaz zaprezentuje radomska drużyna futbolistów amerykańskich Green Ducks. Dostępne będą także specjalnie przygotowane boisko piłkarskie, strefa futbolu stołowego, koszykówki, czy badmintona.

 

Patronat nad imprezą tradycyjnie objął Polski Komitet Olimpijski.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email