Znamy zwycięzców siatkarskiego Grand Prix


Zdjęcie do artykułu: Znamy zwycięzców siatkarskiego Grand Prix

W sobotę, 20 sierpnia, odbył się ostatni turniej organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. Główne trofeum zmagań zgarnęli Karol Janek i Mariusz Janiszewski

 

Przy wspaniałej, letniej aurze podsumowane zostały wakacyjne zmagania siatkarzy amatorów.  W sumie, w tym sezonie odbyło się cztery turnieje Grand Prix. Ze względu na fakt, iż pary nie były zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, prowadzony prowadzony był ranking personalny, a nie drużynowy. Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Krasickiego 78 po raz ostatni spotkali się w minioną sobotę, 20 sierpnia.

 

Po rywalizacji w dwóch grupach wyłonieni zostali półfinaliści. I tak, Jan i Karol Ślażyńscy pokonali Michała Banka oraz Piotra Redestowicza 2:0 (15:7, 15:11), a Karol Janek z Mariuszem Janiszewskim wygrali z Rajmundem Woźniakiem i Michalem Fajdkiem również 2:0 (15:8, 16:6).

 

W meczu o trzecie miejsce w turnieju duet Woźniak/Fajdek pokonał team Bank/Redestowicz 2:0 (18:16, 15:7), a w konfrontacji decydującej o głównym trofeum, Janek/Janiszewski po pasjonującej, zwłaszcza w drugiej odsłonie batalii, pokonali braci Ślażyńskich 2:0 (15:8, 17:15).

 

Na zakończenie rywalizacji, najlepsi odebrali puchary i pamiątkowe medale z rąk Krzysztofa Hajduka, koordynatora zmagań z ramienia MOSiR-u, a uczestnicy zmagań spotkali się na wspólnym poczęstunku, podczas którego podsumowali miniony sezon na plaży w Ośrodku MOSiR Borki.

 

Galerię zdjęć z ostatniego turnieju i wręczenia medali można obejrzeć klikając TUTAJ.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email