Ogólnopolski Maraton JumpIt


Zdjęcie do artykułu: Ogólnopolski Maraton JumpIt

Noble Health po raz kolejny udowodniła, że troszczy się nie tylko o nasze zdrowie. Tym razem z myślą o dzieciach z radomskiego Domu Dziecka znana i ceniona marka zorganizowała pierwszy Ogólnopolski Maraton JumpIt.

Uczestnicy wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie, który odbył się 12 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w trzech strefach tematycznych: Health, Slim i Beauty.

Strefa Health zapewniła zdrowe, zielone koktajle i przekąski przyrządzane przez Monikę Goździalską, uczestniczkę pierwszej edycji programu MasterChef. W strefie Slim uczestniczki mogły bezpłatnie przeprowadzić analizę masy ciała, zaś w strefie Beauty uzyskać wiele bezcennych rad z zakresu urody i pielęgnacji ciała.

W trakcie trwania całego wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniędzy i licytacja, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na wakacje dla podopiecznych z Domu Dziecka.

Garść zdjęć z tego wydarzenia możecie obejrzeć klikając tutaj ==>  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.902739369836350.1073741871.330711027039190&type=3
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email