Weź udział w Ogólnopolskim Maratonie JumpIt


Zdjęcie do artykułu: Weź udział w Ogólnopolskim Maratonie JumpIt

Noble Health po raz kolejny udowadnia, że troszczy się nie tylko o nasze zdrowie. Tym razem z myślą o dzieciach z radomskiego Domu Dziecka znana i ceniona marka organizuje pierwszy Ogólnopolski Maraton JumpIt.

Uczestnicy wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie, które odbędzie się 12 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w trzech strefach tematycznych: Health, Slim i Beauty. Strefa Health zapewni zdrowe, zielone koktajle i przekąski przyrządzane przez Monikę Goździalską, uczestniczkę pierwszej edycji programu MasterChef. W strefie Slim uczestniczki będą mogły bezpłatnie przeprowadzić analizę masy ciała, zaś w strefie Beauty uzyskać wiele bezcennych rad z zakresu urody i pielęgnacji ciała.

W trakcie trwania całego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy i licytacja, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na wakacje dla podopiecznych z Domu Dziecka. - Świetna zabawa i mnóstwo spalonych kalorii, a do tego szczytny cel-to główny powód naszego eventu AKTYWNIE CHARYTATYWNIE. Wspaniali instruktorzy i mastertenerzy JUMPit zadbają o waszą niedzielną aktywność. Nie może Was zabraknąć– zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu trenerka Sylwia Socha.

Program wydarzenia przewiduje:
- Pierwszy Charytatywny Ogólnopolski Maraton JUMPIT na 50 trampolinach! (wymagana wcześniejsza rejestracja w celu rezerwacji trampoliny) – maraton poprowadzi znana i energetyczna instruktorka fitness, trenerka personalna i mastertrener JumpIT Sylwia Socha
- zajęcia TABATA dla początkujących - poprowadzi znana i doceniana para trenerów z Get Slim Club Patrycja Malik i Tomasz Gregorczyk
- premierowy pokaz Cheerleadres Radom
- bezpłatne konsultacje z najlepszymi ekspertami w Radomiu - Emil Tyszko i Krzysztof Blank (dietetycy, trenerzy personalni, psychodietetycy, eksperci Noble Health)
- konkursy z wartościowymi nagrodami
- licytacja na rzecz wakacji dla dzieciaków z Domu Dziecka w Radomiu
- zdrowe i smaczne przekąski
Wstęp na imprezę będzie bezpłatny

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email