Zapraszamy na majówkę 2016


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na majówkę 2016

Turniej Siatkówki Plażowej i koncert na Borkach, a następnie piłkarska impreza dla dzieci i młodzieży - to propozycje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. na zbliżający się wielkimi krokami majowy weekend. Warto zaplanować wolny czas na obiektach MOSiR-u.

Zabawę rozpoczniemy w sobotę, 30 kwietnia Turniejem Siatkówki Plażowej nad zalewem na Borkach. Początek rywalizacji o godz. 11. Zgłoszenia przyjmowane będą przed zawodami do godz. 10.45. Do udziału w zmaganiach zachęcamy amatorów (tj. osoby niesklasyfikowane w oficjalnych rozgrywkach seniorskich siatkówki plażowej PZPS w sezonie 2016 oraz w rozgrywkach PlusLigi oraz I ligi PZPS). System rozgrywek ustalony zostanie przed zawodami, po uzgodnieniu liczby drużyn uczestniczących w turnieju. Rywalizacja odbywać się będzie zgodnie z oficjalnymi przepisami gry w siatkówkę plażową z ewentualnymi zmianami dokonanymi przed rozpoczęciem zawodów z w obecności wszystkich startujących zespołów. Organizator zapewnia opiekę medyczną, puchary i nagrody dla trzech pierwszych par. Na upominki mogą liczyć również kibice, którzy będą uczestniczyć w konkursach organizowanych w trakcie trwania turnieju.

W niedzielę, 1 maja, w ośrodku MOSiR Borki odbędzie się występ zespołu ERTE. Początek zaplanowany został na godz. 16.

Na zakończenie sportowego weekendu, 2 maja, na sztucznym boisku przy ul. Narutowicza rozegrana zostanie tzw. Futbolowa Majówka z MOSiR-em. Do piłkarskiej rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Radomia oraz Puchar Prezesa ROZPN, przystąpi osiem drużyn chłopców z rocznika 2006. W tym przypadku zmagania rozpoczną się o godz. 10.

Serdecznie zapraszamy!

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email