Pożegnaj z nami stadion przy Struga 63


Zdjęcie do artykułu: Pożegnaj z nami stadion przy Struga 63

Towarzyski mecz Radomiaka ze Stomilem Olsztyn, możliwość spotkania z byłymi piłkarzami i piknik rodzinny – to tylko niektóre atrakcje planowanego na sobotę, 9 kwietnia pożegnania ze stadionem przy ulicy Struga 63. Będzie to ostatnia okazja, by odwiedzić miejsce, w którym przez kilkadziesiąt lat tworzyła się historia radomskiego sportu.

Piknik jest organizowany w związku z rozpoczynającą się już w tym miesiącu budową hali sportowo-widowiskowej i nowego stadionu.

Serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Struga już od godz 12, gdy rozpocznie się turniej dla najmłodszych piłkarzy z regionu.

Na godz. 14 zaplanowany został mecz, w którym udział wezmą oldboye, samorządowcy, kibice, przyjaciele klubu.

Na finał seniorzy Radomiaka zmierzą się z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.

Specjalny pokaz przygotowują także członkowie Radomskiego Towarzystwa Retrocyklistów „Sprężyści”. Chcą oni przypomnieć kolarskie wydarzenia, które miały miejsce na stadionie Radomiaka.

W międzyczasie do dyspozycji uczestników pikniku będą gry, zabawy dla dzieci, pokazy strażackie oraz konkursy. Będzie też można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz przy radarowej bramce, która mierzy prędkość strzelonej piłki. 

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email