Przetasowania na szczycie MOSiR ALPN


Zdjęcie do artykułu: Przetasowania na szczycie MOSiR ALPN

Nieuchronnie zbliżamy się do finiszu jesiennej odsłony w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W meczu na szczycie Szalone Cytryny pokonały Armed Ort. Największą niespodziankę kolejki sprawił tymczasem Future Team, który odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie odprawiając z kwitkiem Wolę.


Snajperzy uczestniczący w obecnej edycji Ligi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozkręcają się z kolejki na kolejkę. Tym razem, najskuteczniejsi okazali się gracze San Marino, którzy zaaplikowali osiem bramek teamowi PJP.

 

Na pierwszy triumf doczekał się Future Team. Nie był on faworytem konfrontacji z Wolą, ale tym razem jego piłkarze zaprezentowali nad wyraz skuteczny futbol, a golkipera rywali pokonali aż siedmiokrotnie.

 

W pojedynku na szczycie Szalone Cytryny nie pozostawiły złudzeń Armed Ortowi, a swoją przynależność do czołówki potwierdził zespół Friends of Archiwum.

 

Jak na razie, w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy z 22 golami prowadzi Tomasz Krawiec z Szalonych Cytryn, ale za jego plecami znajduje się grono graczy, którzy systematycznie powiększają swój dorobek.

 

WYNIKI 7. SERII

PJP - SAN MARINO 3:8: Nogaj, Bielecki, Kutkiewicz - Miłosz 3, A. Latała 2, Gajecki, Derdak, Michalski

SZALONE CYTRYNY - ARMED ORT 6:2: O. Abramczyk 3, Białczak, A. Abramczyk - K. Czarnecki, Bawor

POL-POŻ - ORŁY RADOM 2:6: Podsiadły, Panek - Kornacki 4, Małecki, Nowak

WOLA - FUTURE TEAM 3:7: Korycki 2, Sobania - Markowski 2, Tatar 2, Nowak, Rutkowski, Skawiński

FRIENDS OF ARCHIWUM - NO NAME 4:3: Mazurek 2, Puchalski, Szast - Zagożdżon 2, Stańczyk
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email