Wielkie Gwiazdy na stadionie MOSiR - aktualizacja


Zdjęcie do artykułu: Wielkie Gwiazdy na stadionie MOSiR - aktualizacja

W dniach 7-8 września 2013 gwiazdy polskiej i światowej piłki przyjadą do Radomia by zagrać w II Międzynarodowym Turnieju JP2 Cup.

Dzięki tej imprezie, organizowanej przez Polską Kadrę Gwiazd, Radomianie, ale nie tylko, będą mogli zobaczyć w akcji takie sławy piłki nożnej jak Tulio, Fernandes, Pedrinho, Silva, Pinto, Julio, a z naszego rodzimego podwórka pojawią się: Jacek Zieliński, Roman Kosecki, Jan Urban, Dariusz Dziekanowski, Jerzy Dudek, Tomasz Kiełbowicz, Dariusz Wdowczyk, Jan Furtok czy Adam Nawałka.

Wspaniałe widowisko piłkarskie odbędzie się na nowym obiekcie im. marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 i potrwa dwa dni. Zapraszamy gorąco rodziny z dziećmi i wszystkich, którzy chcą poznać tych, którzy tworzyli historię polskiej i międzynarodowej piłki nożnej.


 Rangę imprezy dostrzegł nawet prezydent FIFA – Joseph Blatter – który objął patronat honorowy nad turniejem, wraz z Prezydentem Miasta Radomia – Andrzejem Kosztowniakiem i metropolitą krakowskim Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.


Wkrótce więcej informacji na temat wydarzenia, dlatego zachęcamy Państwa do uważnego śledzenia naszej strony internetowej i naszego profilu na Facebooku. Jeśli nie chcecie przegapić żadnej informacji, polecamy zapisać się do naszego newslettera.

 

CZYTAJ WIĘCEJ INFORMACJI O TURNIEJU

>>Sprawdź terminarz spotkań

>>Informacja dotycząca biletów na turniej

>>Akredytacje prasowe

>>Kup bilet i nie stój w kolejce!

>>Skład reprezentacji Łotwy

>>Skład reprezentacji Brazylii

>>Skład Kadry Gwiazd
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email