Zgłoś się do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej


Zdjęcie do artykułu: Zgłoś się do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przed nami nowy sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Zmagania na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną rozegrane już po raz 21. Chętni do udziału w rywalizacji proszeni są o kontakt do piątku, 10 września.


Koordynacja rozgrywek ekip amatorskich od lat stanowi jedną z charakterystycznych części działalności MOSiR-u. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wyjątkowa atmosfera towarzysząca zmaganiom, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które zachęcają kolejne pokolenia do udziału w rywalizacji.


Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego w poniedziałkowy i czwartkowy wieczór. Do drużyny można zgłosić maksymalnie 16 graczy. Zawodnikami mogą być osoby pełnoletnie, a w drużynie może występować tylko jeden profesjonalista (zawodnik uczestniczący w rozgrywkach ligowych PZPN) lub nieograniczona ich liczba, w przypadku ukończenia 35. roku życia (rocznik 1986 i starsi). Na najlepszych czekać będą m.in. puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy.


Zachęcamy więc do rywalizacji, a na chętnych do uczestnictwa w tegorocznej odsłonie ligi ALPN czekamy do 10 września (piątek) do godz. 15.30. Po weryfikacji ustalony zostanie system, jakim rywalizować będą zespoły w tym sezonie. Szczegółowe informacje dotyczące kosztu udziału w rozgrywkach oraz zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do piątku 10 września.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email