Zgłoś się do jubileuszowej edycji ligi amatorskiej


Zdjęcie do artykułu: Zgłoś się do jubileuszowej edycji ligi amatorskiej

Ruszyły przygotowania do nowej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Zmagania na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną rozegrane już po raz 20!


Rozgrywki ekip amatorskich w wielu względach są wyjątkowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, niesamowita atmosfera występów przy sztucznym oświetleniu, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania jednymi z najlepszych. I chociaż tradycja ligi amatorskiej w Radomiu jest bardzo długa, to tegoroczne zmagania na obiektach MOSiR-u zawitają po raz 20. Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego.

Na najlepszych czekać będą m.in. puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy. Zachęcamy więc do rywalizacji, a na chętnych do uczestnictwa w tegorocznej odsłonie ligi ALPN czekamy do 10 września (wtorek) do godz. 15.30. Po weryfikacji ustalony zostanie system, jakim rywalizować będą zespoły w tym roku.
 

Zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do wtorku 10 września.


Koszt udziału w ALPN to 1200 złotych (jeden tysiąc dwieście złotych). Mistrzowskiego tytułu bronić będzie zespół Szalonych Cytryn (na zdjęciu). Spotkanie organizacyjne odbędzie się po weryfikacji drużyn.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email