Rusza Grand Prix w siatkówce plażowej amatorów


Zdjęcie do artykułu: Rusza Grand Prix w siatkówce plażowej amatorów

W najbliższą sobotę, 6 lipca, rozpocznie się organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. W tegoroczne wakacje rozegrane zostanie cztery turnieje.


Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Stasieckiego 53 spotkają się 6 lipca, 27 lipca, 10 sierpnia oraz 31 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.

W turnieju mogą brać udział amatorzy - bez względu na klasę i wiek. Zabroniony jest jedynie udział zawodników uczestniczących w rozgrywkach klubowych PZPS I i II ligi, Plus Lidze oraz sklasyfikowanych w rankingu siatkówki plażowej PZPS. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny najpóźniej do godz. 8:45 przed każdym turniejem. Zespoły składają się z dwóch pełnoletnich osób. Udział drużyn jest bezpłatny. Najlepsze trzy drużyny cyklu Grand Prix otrzymają nagrody, puchary i medale.

System rozgrywek zostanie ustalony tuż przed każdymi zawodami na podstawie ilości zgłoszonych zespołów przez sędziego głównego oraz organizatora, w obecności przedstawicieli zespołów. W miarę możliwości rozgrywki toczyć się będą systemem brazylijskim. Ze względu na fakt, iż pary nie są zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, ranking będzie personalny, a nie drużynowy przez trzy kolejne turnieje. W ostatnim turnieju spotykają się pary, które walczą o ostateczny wynik. Brak udziału w ostatnim turnieju zeruje dotychczasowy ranking zawodnika. Do sumy punktów rankingowych danej pary będą dopisywane punkty ostatniego turnieju. W przypadku równej ilości punktów rankingowych dwóch lub większej liczby par o kolejności końcowej decyduje kolejność w ostatnim czwartym turnieju.

ORGANIZATOR:
MOSIR RADOM TEL. 48 385 10 01 (02) wew . 42 lub 36

 

PEŁNY REGULAMIN TUTAJ

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email