Weź udział w Biegu Konstytucji 3 Maja


Zdjęcie do artykułu: Weź udział w Biegu Konstytucji 3 Maja

Stowarzyszenie Biegiem Radom! oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w całej gamie biegów z okazji Konstytucji 3 Maja. Do wyboru dystans 5 km lub 10 km z metą na stadionie lekkoatletycznym. A dla najmłodszych – biegi dzieci.

 

- Każde dziecko w pakiecie startowym otrzyma koszulkę od Winowajców, poza tym będą medale dla każdego uczestnika biegu. Niech będzie nas jak najwięcej, abyśmy mogli aktywnie uczcić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Będzie patriotycznie, będzie rodzinnie, będzie fajnie - zachęcają organizatorzy.

 

Imprezie towarzyszyć będzie dodatkowy bieg charytatywny. - W symbolicznej rywalizacji na dystansie 3 km pobiegniemy dla Zosi, która próbuje odzyskać sprawność zabraną jej przez leukodystrofię. Możesz biegać? Może jeszcze niezbyt szybko i niezbyt daleko? Ale 3 km na pewno dasz radę, a swoim biegiem pomożesz Zosi, która też chciałaby biegać. Dlatego zapraszamy wszystkich – tych małych i dużych. Symboliczne opłaty z biegu dla Zosi i z biegów dzieci przekażemy na wsparcie leczenia Zosi - informują organizatorzy.

 

Zapisy online dostępne są do 27 kwietnia na stronie www.biegiemradom.pl

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email