Rusza wiosna w ALPN!


Zdjęcie do artykułu: Rusza wiosna w ALPN!

Ruszyła piłkarska wiosna, a to oznacza, że na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wrócą emocje związane z drugą odsłona sezonu 2018/19 Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.

 

Od kwietnia, w większość poniedziałkowych i czwartkowych wieczorów, sztuczne boisko MOSiR-u należeć będzie do uczestników tej wyjątkowej rywalizacji. Mistrzowskiego tytułu broni team Szalonych Cytryn i na półmetku zmagań to on, z dziewięcioma zwycięstwami na koncie, otwiera ligową tabelę. Również komplet zwycięstw (osiem), zanotowali piłkarze San Marino. Wszystko wskazuje na to, że to pomiędzy tymi zespołami rozstrzygną się losy tytułu. Przypomnijmy, że w obecnej odsłonie ligi ALPN bierze udział 17 drużyn. Zmagania toczą się systemem „każdy z każdym”.

 

Pierwsza wiosenna seria (10. kolejka ALPN) rozpocznie się w poniedziałek, 1 kwietnia. Rozegrane zostanie wówczas dwa spotkania. Sześć pojedynków zaplanowanych zostało na czwartek, 4 kwietnia. Ostatnia odsłona tegorocznej rywalizacji zaplanowana została na 6 czerwca. Po jej zakończeniu odbędzie się uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepsze drużyny czekają puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy.

 

Rozkład 10. kolejki: WOLA RADOM - IMPERIAL, KLUB KOKOSA - FC AMATORKA (poniedziałek, 1 kwietnia, godz. 20.30), PIERROT - EKOIDEA, JAMAJKA - KAJTEK (czwartek, 4 kwietnia, godz. 19), ARMED ORT - FC KRÓLEWSCY, ALIBI – WINDOOR (czwartek, godz. 20.10), SAN MARINO - PAKO RADOM, TEAM JANAS - SZALONE CYTRYNY (czwartek, godz. 21.20). Pauzuje Drukpoint.

 

Bieżące informacje, wyniki oraz tabele będzie można znaleźć TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email