Dołącz do zabawy na lodowisku i wygraj nagrody!


Zdjęcie do artykułu: Dołącz do zabawy na lodowisku i wygraj nagrody!

W okresie zimowych ferii na miejskim lodowisku czeka na Was moc atrakcji. Zachęcamy do udziału w organizowanej po raz pierwszy w Radomiu Piżama Party na łyżwach oraz zabawie "Selfie na lodowisku 2019".

 

Zasady zabaw, które proponujemy radomianom na okres ferii są bardzo proste. Piżama Party odbywać się będą w środy, w godz. 18-21. Dla uczestników zabawy przygotowana zostanie specjalna muzyka dyskotekowa. I uwaga! Każdy, kto w tym czasie odwiedzi lodowisko ubrany w pełny strój piżamowy, przy zakupie biletu będzie mógł skorzystać z 50-procentowej zniżki. Dzieci zapłacą więc 2,50 zł za godzinę, natomiast dorośli 4 zł za godzinę (promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi!)

 

W okresie ferii zimowych zachęcamy także do udziału w zabawie "Selfie na lodowisku 2019". Żeby wziąć w niej udział należy:
- Wykonać selfie na lodowisku
- Przysłać go w prywatnej wiadomości na profil: https://www.facebook.com/MosirWRadomiu/ *
- Do 17 lutego zdobyć największą liczbę "lajków"

 

Zdobywca największej liczby "lajków" otrzyma kartę abonamentową na kwotę 100 złotych uprawniającą do korzystania z obiektów sportowych MOSIR-u oraz kupon na balonową dekorację imprezy urodzinowej na kwotę 150 złotych!

 

Informujemy, że lodowisko miejskie, które funkcjonuje przy ul. Narutowicza w okresie ferii zimowych czynne będzie w godz. 9-21. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godz. 14-15. Od poniedziałku do piątku do południa (godz. 9-10) odbywać się będą zabawy z animatorem przeznaczone dla dzieci w wieku 7-11 lat. Zajęcia łyżwiarskie z instruktorem odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-12.

Pełny harmonogram sportowych zajęć w ramach Akcji ZIMA 2019 TUTAJ

 

* Zdjęcia od poniedziałku będziemy zamieszczać w specjalnie przygotowanej galerii. Wysłanie zdjęcia w prywatnej wiadomości do MOSiR-u jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku zgodnie z obowiązującą polityką RODO
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email