Ruszają zapisy na Aqua Fitness


Zdjęcie do artykułu: Ruszają zapisy na Aqua Fitness

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Prezydent Miasta Radomia przygotował ofertę nieodpłatnych zajęć dla osób aktywnych, w szczególności seniorów. „Aqua Fitness” to zajęcia w wodzie z elementami ćwiczeń korekcyjno – kompensacyjnych. W zajęciach usprawniających, stymulujących sprawność i wydolność organizmu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 55 lat. Aby w nich uczestniczyć wystarczy złożyć oświadczenie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej w tego rodzaju zajęciach.

 

Program jest uzupełniony o edukację zdrowotną, czyli poradnictwo dotyczące zdrowej diety i codziennej aktywności fizycznej.

 

Zajęcia będą trwały 45 minut i odbywały się jeden raz w tygodniu dla każdego uczestnika. W okresie od 11.09 do 21.12.2018 r. odbędzie się 15 spotkań w maksymalnie 30-osobowych grupach.

 

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Mają one na celu poprawę kondycji fizycznej, wzmocnienie stawów, serca i ogólnego samopoczucia.

 

Zapisy będą przyjmowane osobiście w dniach 3-7 września 2018 roku w godz. 8.00 - 14.00 w Biurze Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Radomiu, pok. 262.

 

Program jest finansowany ze środków Gminy Miasta Radomia. Ewentualne uwagi i zapytania można przesyłać na adres: sport@umradom.pl
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email