To była niesamowita sportowa noc


Zdjęcie do artykułu: To była niesamowita sportowa noc

Na sportowo spędzili siatkarze oraz piłkarze najdłuższą noc w roku. Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas Mazowieckiej Nocy Świętojańskiej na sportowo emocji było co niemiara

W najdłuższą noc roku  na obiektach MOSiR-u odbyły się dwa integracyjne turnieje: piłkarski oraz siatkarski dla młodzieży oraz dorosłych. Piłkarska rywalizacja, której organizatorem było Stowarzyszenie Gramy Razem oraz MOSiR toczyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią a siatkarska w hali przy ul. Narutowicza 9. W zmaganiach wzięło udział blisko 200 sportowców.

 

 

W piłkarskiej rywalizacji w grupach zmagania toczyły się systemem każdy z każdym. Następnie ekipy rozegrały pojedynki o poszczególne lokaty. W wielkim finale, w którym spotkały się zespoły Imperialu oraz Ekoidei, padł bezbramkowy remis. W rzutach karnych lepsi okazali się ci pierwsi. Kolejne lokaty zajęły zespoły Windooru, Kajtka, Alibi, Werba-Trans DK czy Woli.

W rywalizacji pod siatką najlepsza okazała się ekipa ze Skaryszewa, która w decydującym o triumfie pojedynku pokonała po tie breaku team z Jedlińska. Wyprzedziły m.in. reprezentacje Przytyka oraz Radomia (Nasza Szkapa). Co ciekawe, także losy trzeciego miejsca rozstrzygnęły się dopiero po tie breaku.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email