Zgłoś się do wyjątkowej ligi amatorskiej


Zdjęcie do artykułu: Zgłoś się do wyjątkowej ligi amatorskiej

Piłkarska jesień rozkręca się w regionie na dobre, a to oznacza, że na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ruszyły przygotowania do nowej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.

 

Nie ma wątpliwości, że rozgrywki w wielu względach będą wyjątkowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, niesamowita atmosfera występów przy sztucznym oświetleniu, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na obiektach MOSiR jednymi z najlepszych. Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego.

 

Na najlepszych czekać będą puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy. Do rywalizacji w tegorocznej odsłonie ligi ALPN zgłosiło się już kilkanaście drużyn. Czekamy na kolejne. Po weryfikacji do zmagań przystąpi szesnaście zespołów, a te toczyć się będą systemem „każdy z każdym” w rundzie jesiennej. Po niej drużyny zostaną podzielone na dwie ligi i w nich będą zmagać się wiosną.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do piątku 25 sierpnia. Z racji, że liczba miejsc jest ograniczona, prosimy najpierw o upewnienie się, czy w rozgrywkach jest jeszcze miejsce.

 

Koszt udziału w ALPN to tysiąc złotych. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie San Marino. Spotkanie organizacyjne odbędzie się pod koniec sierpnia.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email