Lato 2017 na obiektach MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Lato 2017 na obiektach MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2017” przez najbliższe miesiące zagwarantować mieszkańcom miasta rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

W piątek, 23 czerwca odbędzie się pierwsza część letniego, kolorowego szaleństwa pod hasłem Holy Fest. Nad zalewem na Borkach zabawa rozpocznie się o godz. 16. W sobotę i niedzielę, 24 i 25 czerwca, zapraszamy na stadion przy ul. Narutowicza, gdzie odbywać się będzie Półmaraton Radomskiego Czerwca.

 

Lipiec otworzymy eventem promującym zdrowy styl życia. W ramach Aktywnej plaży, na niedzielę, 2 lipca, odbędą się zajęcia w blokach tematycznych. Kobiety będą mogły wziąć udział w zajęciach: Fitness, Zumba, trening funkcjonalny, a dzieci: Zumba Kids oraz fitness dla dzieci. Nad zalewem spotkamy się więc 2 lipca od godz. 14.

 

Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas nad zalewem na Borkach. Rozgrywane będą turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Radomia. Turnieje odbędą się 8, 22 lipca oraz 12 i 25 sierpnia. Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia przygotujemy od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, od godz. 10 do 14, na Borkach przygotowane będą zajęcia dla najmłodszych dzieci. Na stadionie przy ul. Narutowicza, w godz. 10-13, trener Artur Błasiński zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne.

 

We wtorki i czwartki, w sali sportów walki, zajęcia z kickboxingu poprowadzi Włodzimierz Trzeciak (godz. 11-13). W środy (godz. 16-18) odbywać się będą zajęcia bokserskie. W czwartki, również na Borkach, w godz. 11-15 można będzie zagrać w koszykówkę. W piątki, 14, 21 i 28 lipca, dzieci powyżej 13 roku życia zapraszamy na wakacje z plażówką. W sierpniu zaprosimy natomiast na zajęcie łucznicze. Ich szczegóły zaprezentujemy w lipcu.


Na obiektach przy ul. Narutowicza, od przyszłego tygodnia toczyć się będzie rywalizacja w Ogólnomiejskim Turnieju Piłki Nożnej „WILD CUP – z podwórka na stadiony”.

 

Mocne będzie również podsumowanie Akcji Lato 2017 na obiektach MOSiR. Już 18 sierpnia zapraszamy na Jazz Cafe, a tydzień później, 25 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance, która w tym roku odbędzie się 25 sierpnia. Uświetnią ją występy m.in. takich zespołów jak Akcent, Stachursky, MIG, After Party, czy Mijal. Dzień później, 26 sierpnia, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy na Kolor Fest.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach

 

Regulamin Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej do pobrania TUTAJ

Harmonogram Akcji Lato 2017 do pobrania TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email