Aquapark Neptun Orka Delfin CIT Radom Borki RCS Radom
Aktualności Hala Sportowa

Zmagania amatorów nabierają rumieńców

Armed Ort, Szalone Cytryny, Zebrra TV oraz Tekom po dwóch kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 7-osobowej mogą pochwalić się kompletem punktów.

 

Rywalizacja w amatorskiej lidze organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nabiera rumieńców. Do wspomnianego na wstępie kwartetu, który triumfował po raz drugi, w poniedziałek może dołączyć najskuteczniejszy zespół serii otwierającej sezon – Imperial. Muszą jednak pokonać seniorów KT Ajax.

 

Jak na razie najskuteczniejszym zawodnikami ligi są Rafał Zagożdżon (Drukpoint) oraz Tomasz Krawiec z Szalonych Cytryn, którzy mają na swoim koncie po sześć zdobytych goli. Ten pierwszy, w czwartkowy wieczór do siatki rywali trafił czterokrotnie.

 

Wyniki 2. kolejki:
ZEBRRA TV – KLUB KOKOSA 3:0:
Pietrzak, Kogut, Waniek
POL – POŻ – DRUKPOINT 5:7: Kołaczyk 3, Zuba 2 – Zagożdżon 4, Bogucki, Szczepański, Dobrasiewicz
SAN MARINO – KAJTEK 6:2: Cichawa 4, Michalski 2 – Piotrowski, Rolski
ARMED ORT – CERRAD RADOM 9:2: Bawor 3, Piros 3, Wodzyński 2, Kamil Czachor – Gmyrek, Żebrowski
WOLA RADOM – TEKOM 1:2: Staśkiewicz – Czpak 2
WINDOOR – SZALONE CYTRYNY 2:6: Sobania, Kleczewski – T. Krawiec 3, Gogacz 2, A. Abramczyk,
KT AJAX SENIOR – IMPERIAL (poniedziałek, godz. 20.30)

Więcej o zmaganiach amatorów na stronie ALPN ===> TUTAJ 

admin

About Author

1 komentarz

  1. 78win

    2016-09-23

    359271 905122Hiya. Quite cool website!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I will bookmark your web web site and take the feeds additionallyI am happy to discover numerous valuable details here within the post. Thank you for sharing 381959

Comments are closed.

You may also like

Aktualności

Wejściówki na ROSA – Wikana dostępne w Internecie

Trwa sprzedaż biletów na mecz Rosy Radom z zespołem Wikana Start Lublin. Zainteresowanych odsyłamy do naszego systemu sprzedaży – https://kupbilet.mosirradom.pl.
Aktualności

Zajęcia Aquababy

Nasi mali pływacy ! Już w poniedziałek 14 września ruszamy ! Zapraszamy rodziców z dziećmi! 17:00 od 3 do 18