Michał Korycki i Miłosz Kruk mistrzami Radomia w siatkówce plażowej.

W MOSiR Borki odbyły się Mistrzostwa Radomia w siatkówce plażowej mężczyzn o Puchar Prezydenta Radomia. Rywalizowało 20 duetów. W finale para Michał Korycki/Miłosz Kruk pokonała 2:0 duet Kamil Warzocha/Piotr Groszek. W pojedynku o 3. miejsce Piotr Filipowicz i Robert Kozłowski wygrali z Sylwestrem Jankiem i Michałem Korycińskim 2:0.
Foto GoAdam Studio














