Aquapark Neptun Orka Delfin CIT Radom Borki RCS Radom
Aktualności

Rusza "Taniec pod gwiazdami"

W niedzielę nad zalewem na Borkach ruszy kolejny cykl imprez „Taniec pod gwiazdami”.

 

Zabawy są organizowane przede wszystkim z myślą o seniorach. – To pomysł, który w Radomiu świetnie się sprawdził i za który jesteśmy nagradzani. Ostatnio wyróżnienie przyznał nam Rzecznik Praw Obywatelskich. Kolejny raz zapraszamy wszystkich seniorów do wspólnej zabawy – mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

 

Taneczne spotkania będą się odbywały przez całe lat, trzy razy w tygodniu. W czwartki i niedziele, od godziny 18.00 będzie się można bawić nad zalewem na Borkach, natomiast we wtorki przy muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki.

 

admin

About Author

2 Comments

  1. brians club

    2017-06-09

    126414 37020Usually I do not read post on blogs, nevertheless I would like to say that this write-up quite forced me to take a look at and do so! Your writing taste has been surprised me. Thank you, quite excellent post. 62556

  2. great post to read

    2017-06-09

    499909 796749This internet page is known as a stroll-by for all the info you wished about this and didnt know who to ask. Glimpse right here, and youll positively discover it. 780163

Comments are closed.

You may also like

Aktualności Stadion

Sprzedaż internetowa Radomiak

  Ruszyła sprzedaż na 4 kolejkę II ligi Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński 21 sierpnia, 17:00 Nie trać czasu
Aktualności

Zajęcia Aquababy

Nasi mali pływacy ! Już w poniedziałek 14 września ruszamy ! Zapraszamy rodziców z dziećmi! 17:00 od 3 do 18