Powrót do młodości – wystartowały wieczorki taneczne dla seniorów

W czwartek (3 lipca) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Borkach zainaugurowano pierwszy wieczór taneczny „Radom pod gwiazdami”. Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście władz miasta: prezydenta Andrzeja Kosztowniaka i wiceprezydent Anny Kwiecień. Pogoda dopisała i czwartkowy wieczór upłynął na wspólnej zabawie.
Jak mówiła Anna Kwiecień wieczorki taneczne to miejsce zabawy stworzone z myślą o seniorach. Jednak w spotkaniu mogą brać wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Magii czwartkowego wieczoru uległ także radny Włodzimierz Bojarski, który zaprosił do tańca wiceprezydent Annę Kwiecień.
MOSiR chętnie przyłączył się do tej inicjatywy organizowania potańcówek na świeżym powietrzu. Warto tworzyć miejsca, w których radomianie mogą spędzić wspólnie czas w przyjaznej atmosferze. Miejmy nadzieję, że takich przedsięwzięć będzie w naszym mieście coraz więcej – podkreśla Wojciech Ścibor, wiceprezes MOSiR.
Dla tych, którym nie udało się przybyć w czwartek, mamy dobrą wiadomość. Wieczorki taneczne „Radom pod gwiazdami” będą odbywać się przez całe wakacje dwa razy w tygodniu. Zapraszamy w czwartki i niedziele o godz. 18.
Fotorelacje z tych wydarzeń już dostępne w naszej galerii














วางระบบเน็ตเวิร์ค ระยอง
2014-07-07869739 145098Ive just been talking to Sean Gallagher about his upcoming Instant Income Cash Machine course, and hes been kind enough to fill me in on a couple of details regarding his upcoming course. 170965
vg98
2014-07-07132526 852811Just wanna comment which you have a very good internet web site , I enjoy the style it really stands out. 850851