orka

Pływalnia "Orka" w okresie od 1 do 10 lipca czynna będzie w godzinach 9.00 do 20.30 (pn - nd). W soboty i niedziele czynna będzie w godz. od 10.00 do 18.00 

Pływalnia „Orka” została wybudowana w 1998 roku, jako drugi obiekt miejski tego typu w Radomiu. Budowa obiektu była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców. Do momentu otwarcia jedyną pływalnią był „Delfin” na osiedlu Michałów. Dzięki otwarciu pływalni „Orka” mieszkańcy miasta mieli już do dyspozycji dwa obiekty. W obiekcie znajduje się basen sportowy sześciotorowy o długości 25 metrów i głębokości od 1,10 m w najpłytszym miejscu do 1,80 m przy słupkach startowych.

Temperatura  wody utrzymywana jest w granicach 29 stopni.

Osoby przebywające na basenie mogą z niego korzystać przez 60 minut, po tym czasie jest naliczana dopłata za każdą rozpoczętą minutę. Dopłata jest przedłużeniem czasu korzystania z pływalni i jest liczona według obowiązującej stawki. Obiekt wyposażony jest również saunę, którą włączamy także indywidualnie, po wcześniejszym telefonicznym kontakcie w celu rezerwacji dla minimum trzech osób.
Dla korzystających osób dostępny jest także punkt gastronomiczny.

Na pływalni  obowiązuje strój kąpielowy ściśle przylegający do ciała oraz czepek kąpielowy.

 

DO POBRANIA:

1. Regulamin pływalni dostępny TUTAJ
2
. Obłożenie torów na basenie Orka MARZEC 2017 TUTAJ