orka


Pływalnia "Orka" w okresie wakacyjnym, od poniedziałku do piątku czynna jest w godz. 9-21, a w soboty i niedzielę w godz. 10-18.
 

Pływalnia „Orka” została wybudowana w 1998 roku, jako drugi obiekt miejski tego typu w Radomiu. Budowa obiektu była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców. Do momentu otwarcia jedyną pływalnią był „Delfin” na osiedlu Michałów. Dzięki otwarciu pływalni „Orka” mieszkańcy miasta mieli już do dyspozycji dwa obiekty. W obiekcie znajduje się basen sportowy sześciotorowy o długości 25 metrów i głębokości od 1,10 m w najpłytszym miejscu do 1,80 m przy słupkach startowych.

Temperatura  wody utrzymywana jest w granicach 29 stopni.

Osoby przebywające na basenie mogą z niego korzystać przez 60 minut, po tym czasie jest naliczana dopłata za każdą rozpoczętą minutę. Dopłata jest przedłużeniem czasu korzystania z pływalni i jest liczona według obowiązującej stawki. Obiekt wyposażony jest również saunę, którą włączamy także indywidualnie, po wcześniejszym telefonicznym kontakcie w celu rezerwacji dla minimum trzech osób. Dla korzystających osób dostępny jest także punkt gastronomiczny.

Na pływalni  obowiązuje strój kąpielowy ściśle przylegający do ciała oraz czepek kąpielowy.

 

DO POBRANIA:

1. Regulamin pływalni dostępny TUTAJ

2. CENNIK - TUTAJ

3.Regulamin korzystania z obiektu z Kartą Rodzina Plus, Kartą Seniora, Kartą Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością - TUTAJ

4. Zbiorcza roczna ocena jakości wody na pływalni Orka TUTAJ

5. Komunikat dot. jakości wody - TUTAJ

6. Grafik zajęć na obiektach basenowych - TUTAJ