Przed nami finał siatkarskich zmagań


Zdjęcie do artykułu: Przed nami finał siatkarskich zmagań

W najbliższą sobotę, 20 sierpnia, odbędzie się ostatni turniej organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów.

 

W tym sezonie odbyło się już trzy turnieje Grand Prix. Ze względu na fakt, iż pary nie były zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, prowadzony ranking jest personalny, a nie drużynowy. Jak na razie prowadzą Karol Janek (200 pkt) przed Janem Ślażyńśkim i Karolem Ślażyńskim (180 pkt) oraz Mariuszem Janiszewskim (160 pkt). Pełne zestawienie po trzech turniejach prezentujemy poniżej. Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Krasickiego 78 po raz ostatni spotkają się 20 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.

 

Przypomnijmy, że w turnieju mogą brać udział amatorzy - bez względu na klasę i wiek. Zabroniony jest jedynie udział zawodników uczestniczących w rozgrywkach klubowych PZPS I i II ligi, Plus Lidze oraz sklasyfikowanych w rankingu siatkówki plażowej PZPS. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny najpóźniej do godz. 8:45 przed każdym turniejem. Zespoły składają się z dwóch pełnoletnich osób. Udział drużyn jest bezpłatny. Najlepsze trzy drużyny cyklu Grand Prix otrzymają puchary i medale.

 

System rozgrywek ostatniego turnieju zostanie ustalony tuż przed zawodami na podstawie ilości zgłoszonych zespołów przez sędziego głównego oraz organizatora, w obecności przedstawicieli zespołów. Po zakończeniu rywalizacji nastąpi uroczyste podsumowanie zmagań oraz wręczenie medali i pucharów dla najlepszych.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email