Mundial ŚDM na naszych obiektach


Zdjęcie do artykułu: Mundial ŚDM na naszych obiektach

Włoskie catenaccio, niespotykany w Europie kongijski styl, czy wschodnioeuropejska nutka defensywy w wykonaniu Ukraińców - na takie niespodzianki czekamy podczas Mundialu Światowych Dni Młodzieży, który odbędzie się 23 lipca na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

 

Podczas środowej konferencji prasowej, organizatorzy oraz współorganizatorzy Światowych Dni Młodzieży w diecezji radomskiej, wśród których Gminę Miasta Radomia i podległe jej instytucje reprezentował wiceprezydent, Konrad Frysztak, przedstawili plan pobytu blisko 1400 osób z całego świata.

 

Do Radomia przyjadą w dniach 20-25 lipca br. Na obiektach MOSiR-u, przy ulicy Narutowicza gościć będą w sobotę, 23 lipca. O godz. 10 zaplanowano początek Mundialu Światowych Dni Młodzieży, w którym udział weźmie osiem reprezentacji, w tym oczywiście team Biało-Czerwonych. Zmagania potrwają około dwóch godzin, więc już dzisiaj zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jego szczegółowy plan podamy w przyszłym tygodniu.  
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email