Rozpoczęły się roztańczone wakacje


Zdjęcie do artykułu: Rozpoczęły się roztańczone wakacje

Ruszyła trzecia edycja "Tańca pod gwiazdami". Na potańcówki jak za dawnych lat środowiska seniorów - ale nie tylko - zapraszamy przez całe lato!

 

Wieczorki taneczne "na dechach" w Radomiu to już wakacyjna tradycja. Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy. Pomysł organizacji imprez w obecnej formie zrodził się w efekcie rozmów z członkami klubów seniora i podopiecznymi domów pomocy społecznej przed trzema laty. W kulturalnej, wyjątkowej atmosferze seniorzy spędzają kilka godzin nie tylko na parkiecie. Mają także okazję wrócić w rozmowach i wspomnieniach do lat swojej młodości. - Współpraca z seniorami i czerpanie z ich doświadczeń to bardzo ważny element naszej pracy. Cieszę się, że w imieniu władz Radomia mogę zainaugurować kolejną edycję spotkań - podkreślił wiceprezydent Radomia, Jerzy Zawodnik, otwierając tegoroczną imprezę z cyklu "Taniec pod gwiazdami". - Zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy. Zapraszajcie państwo kolejne osoby, żeby podczas każdego spotkania przygotowany plac do tańca był pełny. A najlepszą zapłatą dla organizatorów spotkań będzie państwa uśmiech i zadowolenie - przekonywał Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR-u.

 

Potańcówki przy popularnych polskich i zagranicznych przebojach - głównie sprzed lat, ale też i z ostatniej dekady, odbywać się będą nad zalewem na Borkach w lipcowe i sierpniowe czwartki oraz niedziele w godz. 18-22. Seniorzy spotykać się będą także w Parku Kościuszki przy muszli koncertowej we wtorki o tej samej porze, co na Borkach.

 

Galerię zdjęć z imprezy otwierającej tegoroczny cykl "Tańca pod gwiazdami" możecie obejrzeć klikając TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email