Rodzinna inauguracja wakacji nad zalewem


Zdjęcie do artykułu: Rodzinna inauguracja wakacji nad zalewem

To było wyjątkowe spotkanie dla całych rodzin. W wybornych nastrojach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oficjalnie rozpoczął wakacje nad zalewem na Borkach.

 

Tak hucznego otwarcia wakacji w Ośrodku MOSiR Borki jeszcze nie było. Najmłodsi radomianie mogli uczestniczyć w interaktywnym spotkaniu „W Chatce babci Jagusi”. Na scenie co chwilę meldowali się kolejni młodzi mieszkańcy naszego miasta, którzy chętnie brali udział w zabawach plastycznych oraz muzycznych. A na każdego czekały wspaniałe upominki, w tym pamiątkowe worki z nagrodami ufundowanymi przez sponsora zabawy, firmę kratki.pl.

 

Ci, którzy stronią od estradowych występów, mieli okazję uczestniczyć w oprowadzaniu na kucyku, malowaniu twarzy, grach i zabawach z nagrodami, modelowaniu balonów, pokazach i nauce tańca. Na tych, którzy cenią sobie ekstremalne atrakcje czekały dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa nadzorowana przez strażaków czy eurobungy i wiele innych. Nie mogło zabraknąć wielkiego rodzinnego malowania. A ściana jednego z obiektów nad zalewem ma na wieczną pamiątkę trzy kolorowe kratkowe koty.

- Dla nas najbardziej liczył się jednak uśmiech setek dzieci i ich rodziców, którzy odwiedzili Ośrodek MOSiR Borki. Wierzę w to, że podczas tegorocznego lata będziemy stale spotykali się właśnie w takich nastrojach - podsumował prezes MOSiR-u, Grzegorz Janduła.

Sponsorem Pikniku oraz udostępnionych jego uczestnikom atrakcji była firma kratki.pl.

 

Zdjęcia z Pikniku Rodzinnego możecie obejrzeć klikając TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email