Zostań Małym Maratończykiem


Zdjęcie do artykułu: Zostań Małym Maratończykiem

Już w najbliższy weekend, 18 i 19 czerwca odbędzie się Półmaraton Radomskiego Czerwca. W ramach wydarzenia zapraszamy najmłodszych biegaczy na sobotnie popołudnie.

 

Do udziału w rywalizacji dla małych maratończyków zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie "Biegiem Radom!". Będzie to wyjątkowa zabawa poprzez sport - największa sportowa impreza na Mazowszu dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży. Przeprowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu każdego uczestnika z możliwością wydruku dyplomu, a na wszystkich czekać będą medale oraz moc atrakcyjnych nagród dla młodych biegaczy. W trakcie rywalizacji upamiętnimy jedną z najważniejszych dar w historii Radomia.

 

Rejestracja do biegów dzieci i młodzieży odbędzie się w sobotę, 18 czerwca od godz. 16. Biegi na stadionie MOSiR-u przy ul. Narutowicza rozpoczną się o godz. 17.30.

 

Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń związanych z Półmaratonem Radomskiego Czerwca, wiele ciekawostek można znaleźć klikając na stronę http://polmaratonradom.pl/ 

Regulaminy poszczególnych biegów znajdują się natomiast pod adresem: http://polmaratonradom.pl/?page_id=24
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email