Sprzedaż biletów: RKS Radomiak 1910 Radom - Kotwica Kołobrzeg


Zdjęcie do artykułu: Sprzedaż biletów: RKS Radomiak 1910 Radom - Kotwica Kołobrzeg

Sprzedaż biletów na mecz Radomiak - Kotwica Kołobrzeg (3 kwietnia, godz. 15:00):
- piątek, sobota (1, 2 kwietnia) w godz. 15:00-20:00 [kasy przy stadionie od ul. Narutowicza]
- niedziela (3 kietnia) od godz. 12:00 [kasy od ul. Narutowicza i kasy od Parku Planty]Aby kupić bilet/karnet należy mieć ze sobą dowód osobisty, a w przypadku dzieci i młodzieży do 18 roku życia należy posiadać numer PESEL.

Do dyspozycji kibiców są dwie trybuny: A (od ul. Narutowicza) i B (od Parku Planty).

Na Trybunie A jest zlokalizowany centralny Sektor VIP "D" (wejście tylko parkingiem podziemnym za kasami) oraz Sektor Rodzinny "E" i "F" - wejście na sektor "E" i "F" m. in. dla grup młodzieżowych, sędziów, rodzin zawodników oraz byłych piłkarzy przez furtkę od ul. Narutowicza (na lewo od kołowrotków). Na sektorze "C" przygotowane zostały miejsca dla posiadaczy karnetów, chyba że ktoś zażyczył sobie inny sektor.

Na Trybunie B jest zorganizowany tzw. młyn, stąd też trybuna ta została nazwana Sektorem Dopingującym. Liczymy, że niższa cena biletu i karnetu na Trybunę B przyczyni się do stale dobrej frekwencji właśnie na tym sektorze i gorącego dopingu dla zielonych we wszystkich meczach, jak to miało miejsce w rundzie jesiennej.

Ceny biletów:

- TRYBUNA A (wejście od ul. Narutowicza): bilet 15 zł
- TRYBUNA B (wejście od Parku Planty): bilet 10 zł
- WSTĘP WOLNY: uczniowie szkół podstawowych i młodsi pod opieką dorosłego.

UWAGA! Kupując bilet należy określić na którą trybunę/jaką wejściówkę chce się nabyć. Kibic, który zakupi wejściówkę na Trybunę A, nie będzie miał możliwości wejścia na Trybunę B - i na odwrót!

Od sezonu 2015/2016 nie ma dodatkowego podziału na bilety ulgowe, dla uczniów, emerytów czy kobiet. Ceny są stałe i uzależnione od trybuny.

KUP BILET BEZ STANIA W KOLEJCE w tym miejscu: https://www.kupbilet.mosirradom.pl/
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email