Odwołanie ws. przetargu na budowę hali i stadionu


Zdjęcie do artykułu: Odwołanie ws. przetargu na budowę hali i stadionu

Konsorcjum firm Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. oraz AGB 2 Sp. z o.o. odwołało się od rozstrzygnięcia przetargu na wykonanie prac projektowych i budowę hali sportowo-widowiskowej oraz nowego stadionu przy ul. Struga.

Wszyscy oferenci uczestniczący w przetargu na wykonanie prac projektowych i budowę hali sportowo-widowiskowej oraz nowego stadionu przy ul. Struga, 25 stycznia 2016 roku zostali zawiadomieni o wyborze oferty Konsorcjum firm ROSA-BUD S.A w partnerstwie z krakowskim MAXTO Sp. z o.o S.K.A. W terminie 10 dni mogli wnieść odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.

Z powyższego prawa skorzystało konsorcjum ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. oraz AGB 2 Sp. z o.o., które wniosło odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej 3 lutego 2016 r. - Teraz Krajowa Izba Odwoławcza ma czas na zapoznanie się ze szczegółami odwołania, wyznaczy datę rozprawy, na której poznamy jej decyzję - tłumaczy Grzegorz Janduła, Prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, Sp. z o.o.

Do postępowania odwoławczego włączyło się także konsorcjum firm ROSA-BUD S.A oraz MAXTO Sp. z o.o., które przystąpiło do niego po stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email