Weekend z MOSiR-em - przyjdź na lodowisko!


Zdjęcie do artykułu: Weekend z MOSiR-em - przyjdź na lodowisko!


To będzie bardzo bogaty w wydarzenia sportowe weekend na obiektach MOSiR-u. Fanów Cerradu Czarni i Rosy czekają wieczorne emocje związane z występami ich pupili na ekstraklasowych parkietach. A my zapraszamy do skorzystania z oferty naszego lodowiska

Przez sezon łyżwiarski lodowisko czynne jest w godz. 9.00-21.00. Wejścia na taflę odbywają się do godz. 13 oraz do godz. 20. W godzinach 14-15 przewidziane jest bowiem przerwa techniczna. 

Przypomnijmy, że ceny biletów obowiązujące w tym sezonie na lodowisku to: normalny - 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 5 zł. 

 

Za bilet grupowy zapłacimy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 złote od osoby.
Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote.

Do karty abonamentowej otrzymamy dodatkowe bonusy. I tak, na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.

Specjalną ofertę MOSiR przygotował także dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email