Terminarz z podwórka na stadiony 2014


Zdjęcie do artykułu: Terminarz z podwórka na stadiony 2014

RAMOWY TERMINARZ ROZGRYWEK XIV OGÓLNOMIEJSKIEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADIONY" RADOM 2014

 

 

15 LIPCA  WTOREK

godz. 9.30 – Centrum Wolanowska – Aszalone Ogóry z ONP    

godz. 10.00 – Orlik – FC Centrum

godz. 10.30 – Ustronie I – FC Radon                  

godz. 11.00 – Ustronie II – Good Team

godz. 11.30 – Śródmieście – Królewscy Idalin                    

godz.12.00 – Faworyci – XV Lecie

 

17 LIPCA CZWARTEK

godz. 9.30 – Broń – Jodła Jedlnia                         

godz. 10.00 – Centrum Wolanowska – Ustronie I

godz. 10.30 – Radomiak – Południe

godz. 11.00 – Szalone Ogóry z ONP – FC Radom

godz. 11.30 – Orlik – Ustronie II                                   

godz.12.00 – FC Centrum – Good Team

 

21 LIPCA PONIEDZIAŁEK

godz. 9.30 – Śródmieście – Faworyci

godz. 10.00 – Broń - Radomiak

godz. 10.30 – Królewscy Idalin – XV Lecie

godz. 11.00 – Jodła Jedlnia - Południe

godz. 11.30 – Centrim Wolanowska – FC Radom

godz.12.00 – Ustronie I – Szalone Ogóry z ONP

 

22 LIPCA WTOREK

godz. 9.30 – Orlik – Good Team

godz. 10.00 – Śródmieście – XV Lecie

godz. 10.30 – Ustronie II – FC Centrum

godz. 11.00 – Faworyci – królewscy Idalin

godz. 11.30 – Bro - Południe                                

godz.12.00 – Jodla Jedlnia - Radomiak

 

24 LIPCA CZWARTEK

1 godz. 9.30 – 1A - 2B                          2  godz. 10.00 – 1B – 2A

3 godz. 10.30 – 1C – 2D                       4  godz. 11.00 – 1D – 2C

5 godz. 11.30 – 3A -4B                         6  godz.12.00 – 3B – 4A

7 godz. 12.30 – 3C – 4D                       8  godz. 13.00 –3D - 4C

 

28 LIPCA PONIEDZIAŁEK

9 godz. 10.00 - zw. 5 – zw. 7               10 godz. 10.30 – prz. 5 – prz.7

11 godz. 11.00 – zw 6 – zw. 8            12  godz. 11.30 -prz. 6 – prz. 8

13 godz. 12.00 – prz. 1 – prz. 3                   14 godz. 12.30 – prz. 2 – prz. 4

 

30 LIPCA ŚRODA

15 godz. 10.00 – zw. 1- zw. 3             16 godz. 10.30 – zw. 2 – zw. 4

0 15 miejsce                                           O 13 miejsce

godz. 11.00 – prz. 10 – prz. 12           godz. 12.00 – zw. 10 – zw. 12  

o 11 miejsce                                           o 9 miejsce

godz. 12.00 – prz. 9 – prz. 11             zw. 9 – zw. 11

 

1 SIERPNIA PIĄTEK

o 7 miejsce                                             o 5 miejsce

godz. 9.30 – prz. 13 -prz. 14               godz. 10.00 – zw. 12 – zw. 14

 

o 3 miejsce

godz. 10.30 – prz. 15 – prz. 16

 

o 1 miejsce – FINAŁ

godz. 11.15 – zw. 15. - zw. 16

 

Godz. 12.00 – uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród.





Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email