Powrót do młodości – wystartowały wieczorki taneczne dla seniorów


Zdjęcie do artykułu: Powrót do młodości – wystartowały wieczorki taneczne dla seniorów

W czwartek (3 lipca) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Borkach zainaugurowano pierwszy wieczór taneczny "Radom pod gwiazdami". Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście władz miasta: prezydenta Andrzeja Kosztowniaka i wiceprezydent Anny Kwiecień. Pogoda dopisała i czwartkowy wieczór upłynął na wspólnej zabawie.


Jak mówiła Anna Kwiecień wieczorki taneczne to miejsce zabawy stworzone z myślą o seniorach. Jednak w spotkaniu mogą brać wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Magii czwartkowego wieczoru uległ także radny Włodzimierz Bojarski, który zaprosił do tańca wiceprezydent Annę Kwiecień.
MOSiR chętnie przyłączył się do tej inicjatywy organizowania potańcówek na świeżym powietrzu. Warto tworzyć miejsca, w których radomianie mogą spędzić wspólnie czas w przyjaznej atmosferze. Miejmy nadzieję, że takich przedsięwzięć będzie w naszym mieście coraz więcej – podkreśla Wojciech Ścibor, wiceprezes MOSiR.
Dla tych, którym nie udało się przybyć w czwartek, mamy dobrą wiadomość. Wieczorki taneczne "Radom pod gwiazdami" będą odbywać się przez całe wakacje dwa razy w tygodniu. Zapraszamy w czwartki i niedziele o godz. 18.
Fotorelacje z tych wydarzeń już dostępne w naszej galerii
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email