Rusza X Radomska Olimpiada Młodzieży


Zdjęcie do artykułu: Rusza X Radomska Olimpiada Młodzieży

Już po raz dziesiąty, na boisku sztucznym przy Narutowicza odbędą się zawody w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych chłopców. Zawody zorganizowano w 7 grupach, do dalszych rozgrywek przechodzi zwycięzca danej grupy.

Mecze rozpoczynają się już 18 października, a półfinał i finał przewidziano na wiosnę 2014 roku.

 


 

ZESTAWIENIE GRUP

 

Grupa A

 

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1.

XII LO    

 

   1.

ZSSi Hotelarskich

1. ZS Budowlanych

1.    ZS Samochodowych

2.

IV LO  

 

   2.

V LO

2. ZS Elektronicznych

2.    VI LO

3.

IX LO

 

   3.

I LO

3. III LO

3.    ZDZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa E

 

  Grupa F

            Grupa G

1.

ZS Technicznych

 

1.VII LO

1.  VIII LO

2.

ZS Agrotechnicznych

 

2. II LO

2. ZSSU i Mody

3.

XI LO

 

3. Katolickie LO

3. ZS Ekonomicznych

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

18 październik 2013r 

 

godz. 945       

IV LO  

-

IX LO

godz. 1030

V LO

-

I LO

godz. 1115

ZS Elektronicznych

-

III LO

godz. 1200

VI LO

-

ZDZ

 

21 październik 2013r.

 

godz. 945       

ZS Agrotechnicznych

-

XI LO

godz. 1030

II LO

-

Katolickie LO

godz. 1115

ZSSU i Mody

-

ZS Ekonomicznych

godz. 1200

XII LO    

-

IV LO  

 

23 październik 2013r.

 

godz. 945       

ZSSi Hotelarskich

-

V LO

godz. 1030

ZS Budowlanych

-

ZS Elektronicznych

godz. 1115

ZS Samochodowych

-

VI LO

godz. 1200

ZS Technicznych

-

ZS Agrotechnicznych

 

25 październik 2013r.

 

godz. 945       

VII LO

-

II LO

godz. 1030

VIII LO

-

ZSSU i Mody

godz. 1115

I LO

-

ZSSi Hotelarskich

godz. 1200

IX LO

-

XII LO    

 

28 październik 2013r.

godz. 945       

III LO

-

ZS Budowlanych

godz. 1030

ZDZ

-

ZS Samochodowych

godz. 1115

XI LO

-

ZS Technicznych

godz. 1200

Katolickie LO

-

VII LO

godz. 1245

ZS Ekonomicznych

-

VIII LO




Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email