III Turniej GP - wyniki

Zdjęcie do artykułu: III Turniej GP - wyniki

Zakończył się ostatni turniej eliminacyjny z cyklu Grand Prix Radomia Amatorów organizowany przez MOSiR w Radomiu. W sobotni poranek nad zalewem na Borkach stawiło się 15 par, lecz ponownie bezkonkurencyjny okazał się duet juniorów Czarnych Radom Piotr Filipowicz / Jan Firlej.

Podobnie także jak przed dwoma tygodniami ich wyższość w finale uznać musiała para

Andrzej Wojcieszak / Karol Ślażyński. Na najniższym stopniu podium uplasował się natomiast duet Piotr Dominiak / Karol Janek.

1. Piotr Filipowicz / Jan Firlej (+100)
2. Andrzej Wojcieszak / Karol Ślażyński (+80)
3. Piotr Dominiak / Karol Janek (+60)
4. Adrian Kościów / Michał Bank (+50)
5-6. Kacper Jaskulski / Jakub Strzelecki
Bartłomiej Gędaj / Aleksander Jemioł (+40)
7-8. Jakub Dasiewicz / Mateusz Marciniak
Mariusz Janiszewski / Kamil Franas (+20)
Patryk Dujka / Kamil Plewiński

Końcowa klasyfikacja po wszystkich, 3 turniejach eliminacyjnych.
Uwaga! W przypadku równej ilości punktów o wyższym miejscu decydowała ilość turniejów eliminacyjnych, w których wystąpił dany zawodnik.
1. Piotr Filipowicz (250)
2-3. Karol Ślażyński, Andrzej Wojcieszak (220)
4. Jan Firlej (200),
5. Piotr Dominiak (140)
6-7. Dominik Kiernoz, Jakub Mach (100)
8-9. Michał Bank, Adrian Kościów (90)
10-11. Robert Głogowski, Mateusz Soból (80 - 2 turnieje)
17. Rafał Faryna (50 - 1 turniej)
18-19. Miłosz Gregorczyk, Karol Polakowski (40 - 2 turnieje)
---
20-26. Paweł Sąpór, Marcin Obremski, Michał Zawadzki, Karol Forsztyl, Kacper Jaskulski, Jakub Strzelecki, Aleksander Jemioł (40 - 1 turniej)
27-33. Krzystof Wichowski, Grzegorz Bzducha, Kamil Wrona, Jakub Dasiewicz, Mateusz Marciniak, Mariusz Janiszewski, Kamil Franas (20)

Na podstawie powyższej kwalifikacji najlepszych 16 zawodników zostało uprawnionych do udziału w turnieju Masters, który odbędzie się 17.08.2013.
Ze względu na fakt, iż sędzia główny został poinformowany przez zainteresowanych, że nie wystąpią: Adrian Kościów, Jakub Mach i Maciej Łabędź ich miejsce zajęli odpowiednio: Rafał Faryna, Miłosz Gregorczyk i Karol Polakowski.

Poniżej pary uprawnione do gry w turnieju Masters. Uporządkowane zostały one zgodnie z kolejnością rozstawienia, o której decydowała suma punktów zdobytych przez dwóch graczy. Podobnie jak w przypadku zestawienia personalnego w przypadku równej ilości "oczek" o wyższym zestawieniu decydowała ilość rozegranych turniejów eliminacjnych.

Pary turnieju MASTERS (17.08.2013, 9:00, boiska nad zalewem na Borkach):