Turniej z Podwórka na Stadiony - terminarz, wyniki


Zdjęcie do artykułu: Turniej z Podwórka na Stadiony - terminarz, wyniki

18 młodzieżowych drużyn (zdjęcia tutaj) w 4 grupach przystąpiło do Ogólnomiejskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadiony” w Radomiu. Rywalizacja rozpoczeła się w poniedziałek 22 lipca, a zakończy finałem i uroczystością połączoną z wręczeniem nagród w poniedziałek 5 sierpnia. Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze ekipy i od tego etapu rywalizacja przybiera system pucharowy, aż do wyłonienia poszczególnych miejsc. Wyniki poszczególnych spotkań poniżej.


OGÓLNOMIEJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADIONY” 2013
 
GRUPA A
 A1 – USTRONIE II
 A2 – BLUE CLUB
 A3 – POGOŃ ZAMŁYNIE
 A4 – MIŁA 34
 A5 – AC RADOM
 
GRUPA B
 B1 – CWKS RADOM
 B2 – POTOK
 B3 – CHELSEA
 B4 - FC CENTRUM
 
GRUPA C
 C1 – DZIKIE KOREKTORY
 C2 – ZIDALIN
 C3 – USTRONIE I
 C4 – GLINICE
 C5 – FC WERNERA
 
GRUPA D
 D1 – ORŁY POŁUDNIE
 D2 – OGRÓDEK JORDANOWSKI
 D3 – CZACHÓWEK
 D4 – GOŁĘBIÓW ORLIK
 
 
 TERMINARZ i WYNIKI ROZGRYWEK – Stadion MOSiR ul. Narutowicza 9
 
RUNDA ZASADNICZA 
22 lipca Poniedziałek
 Godz. 10.00 – USTRONIE II – BLUE CLUB 6-1
 Godz. 10.30 – CWKS RADOM – POTOK 9-0
 GODZ. 11.00 – POGOŃ ZAMŁYNIE – MIŁA 34 23-1
 GODZ. 11.30 – CHELSEA – FC CENTRUM 18-0
 GODZ. 12.00 – DZIKIE KOREKTORY – ZIDALIN 4-3
 GODZ. 12.30 – USTRONIE I – GLINICE 12-0
 GODZ. 13.00 – AC RADOM – USTRONIE II 0-3
 
23 lipca Wtorek
 Godz. 10.00 – ORŁY POŁUDNIE – OGRÓDEK JORDANOWSKI 5-3
 Godz. 10.30 – CZACHÓWEK – GOŁĘBIÓW ORLIK 8-7
 GODZ. 11.00 – BLUE CLUB – POGOŃ ZAMŁYNIE 3-11
 GODZ. 11.30 - POTOK – CHELSEA 0-23
 GODZ. 12.00 – MIŁA 34 – USTRONIE II 0-19
 GODZ.12.30 – FC CENTRUM – CWKS RADOM 1-11
 GODZ. 13.00 – FC WERNERA – DZIKIE KOREKTORY 0-3
 GODZ. 13.30 – AC RADOM – BLUE CLUB 7-1
 
24 lipca Środa
 GODZ. 10.00 – ZIDALIN – FC WERNERA 1-1
 GODZ. 10.30 – AC RADOM – POGOŃ ZAMŁYNIE 1-4
 
25 lipca Czwartek
 GODZ. 10.00 – ZIDALIN – USTRONIE I 0-12
 GODZ. 10.30 – OGRÓDEK JORDANOWSKI – CZACHÓWEK 0-8
 GODZ. 11.00 – GLINICE - DZIKIE KOREKTORY 1-9
 GODZ. 11.30 – ORŁY POŁUDNIE – GOŁĘBIÓW ORLIK 3-13
 GODZ. 12.00 – USTRONIE II – POGOŃ ZAMŁYNIE 3-2
 GODZ. 12.30 – BLUE CLUB – MIŁA 34 0-3
 GODZ. 13.00 – FC WERNERA – USTRONIE I 0-3
 
26 lipca Piątek
 GODZ. 10.00 – CWKS RADOM – CHELSEA 5-6
 GODZ. 10.30 – POTOK – FC CENTRUM 0-3
 GODZ. 11.00 – DZIKIE KOREKTORY – USTRONIE I 0-6
 GODZ. 11.30 – ZIDALIN – GLINICE 1-2
 GODZ. 12.00 – ORŁY POŁUDNIE – CZACHÓWEK 6-18
 GODZ. 12.30 – OGRÓDEK JORDANOWSKI – GOŁĘBIÓW ORLIK 1-8
 GODZ. 13.00 – AC RADOM – MIŁA 34 0-3
 GODZ. 13.30 – FC WERNERA – GLINICE 3-6
 
ĆWIERĆFINAŁY 30 lipca Wtorek
 GODZ.10.00 – USTRONIE II - CWKS RADOM 3-0
 GODZ. 10.30 – USTRONIE I - ORLIK GOŁĘBIÓW 10-0
 GODZ. 11.00 – POGOŃ ZAMŁYNIE - CHELSEA 0-7
 GODZ. 11.30 – DZIKIE KOREKTORY - CZACHÓWEK 1-1 karne 1-2
 
31 lipca Środa
 Godz. 10.00 – MIŁA 34 - FC CENTRUM 2-10
 GODZ. 10.30 – GLINICE - ORŁY POŁUDNIE 1-8
 GODZ. 11.00 – AC RADOM - POTOK 0-3
 Godz. 11.30 – WERNERA - OGRÓDEK JORDANOWSKI 0-3
 
Mecz o 17 miejsce
 GODZ.12.00 – BLUE CLUB - ZIDALIN 0-3
 
PÓŁFINAŁY 2 sierpnia Piątek
o miejsca 1-4
 GODZ.10.00 – USTRONIE II - CZACHÓWEK 5-2
 Godz. 10.30 – CHELSEA - USTRONIE I 3-4
o miejsca 5-8
 GODZ. 11.00 - CWKS RADOM - DZIKIE KOREKTORY 3-0
 GODZ.11.30 – POGOŃ ZAMŁYNIE - ORLIK GOŁEBIÓW 0-3
 
Mecz o 15 miejsce 
GODZ. 12.00 – AC RADOM - WERNERA 3-0
 
Mecz o 13 miejsce
 Godz. 12.30 – POTOK - OGRÓDEK JORDANOWSKi 1-10
 
FINAŁY 5 sierpnia Poniedziałek
 
Mecz o 9 miejsce
 GODZ. 9.30 – FC CENTRUM - GLINICE
 
Mecz o 11 miejsce
 GODZ. 10.00 – MIŁA 34 - ORŁY POŁUDNIE
 
Mecz o 7 miejsce
 GODZ. 10.30 – DZIKIE KOREKTORY - POGOŃ ZAMŁYNIE
 
Mecz o 5 miejsce
 GODZ. 11.00 – CWKS RADOM - ORLIK GOŁĘBIÓW
 
Mecz o 3 miejsce
GODZ. 11.30 – CZACHÓWEK - CHELSEA
 
Mecz o 1 miejsce
 GODZ. 12.00 - USTRONIE II - USTRONIE I
 
 
GODZ.12.45 – uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród



Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email