Futbolowa Majówka z legendami


Zdjęcie do artykułu: Futbolowa Majówka z legendami

To już tradycja, że majowy weekend młodzi piłkarze w naszym regionie spędzają na wspaniałej rywalizacji. Nie inaczej będzie tym razem. W poniedziałek, 2 maja, na obiektach MOSiR-u rozegrana zostanie Mazowiecka Futbolowa Majówka z legendami 2022.

Od samego rana do rywalizacji stanie osiem młodzieżowych drużyn, które zagrają na dwóch boiskach systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegrane zostanie aż 28 pojedynków, w których popularyzowane będą zasady Fair Play oraz uczczone legendy lokalnego futbolu.

Przy okazji turnieju, który doczekał się już swojej tradycyjnej nazwy czyli „Futbolowej Majówki z legendami”, będzie wiele dyskusji i pogadanka, które dotyczyć będą właśnie legend lokalnego futbolu.

Zmagania młodych piłkarzy zawsze wzbudzają dodatkowe emocje. Zapraszamy więc wszystkich do dopingowania zawodników czołowych ekip z naszego województwa od godz. 9.

Organizatorem wydarzenia będzie Stowarzyszenie Gramy Razem. Zadanie sfinansowane jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Co ciekawe, w godzinach popołudniowych starsi koledzy wspomnianych piłkarzy wybiegną na murawę, żeby zainicjować Festiwal Gier i Zabaw Towarzyskich. W ramach realizacji tego multidyscyplinarnego odbędzie się szereg wyjątkowych, towarzyskich spotkań sportowych oraz kulturalnych dla mieszkańców Mazowsza z Regionu Radomskiego. Będzie to pierwsza z cyklu imprez. Na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do zmagań przystąpi osiem ekip, z których spora część ma już za sobą, a wiele szykuje się do rywalizacji w międzynarodowym gronie, m.in. Radomiak, Broń, Beniaminek, Młodzik, Centrum Akademia Sportu, teamy z Iłży czy Jedlni Letnisko.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email