Sylwestrowo-noworoczny czas na naszych obiektach


Zdjęcie do artykułu: Sylwestrowo-noworoczny czas na naszych obiektach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu sp. z o.o. zaprasza do skorzystania w okresie sylwestrowo-noworocznym z oferty naszych obiektów: lodowiska, Aquaparku Neptun i kortów tenisowych.


W Sylwestra, 31 grudnia, do korzystania z lodowiska przy ul. Bulwarowej zapraszamy w godz. 9-14 (ostatnie wejście o godz. 13). W Nowy Rok pojeździć na łyżwach będzie można w godzinach 15-21. Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, godziny otwarcia mogą ulec zmianie. Informacje na ten temat będziemy zamieszczali na bieżąco.

 

Aquapark Neptun przy ul. Wyścigowej w Sylwestra czynny będzie od godz. 7 do godz. 17. W pierwszy dzień 2022 roku zapraszamy od godz. 12 do godz. 22. Pływalnie "Orka" i "Delfin" w dniach 31 grudnia-1 stycznia będą nieczynne.

 

Chętnych do gry w tenisa zachęcamy do skorzystania z naszych kortów 31 grudnia do godz. 14. 1 stycznia będzie można zagrać od godz. 15.

 

W Nowy Rok, o godz. 17.30 swój ligowy mecz w nowej hali RCS-u przy ul. Struga zagra HydroTruck Radom. Rywalem radomian będzie King Szczecin.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email