Oświadczenie spółki MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Oświadczenie spółki MOSiR

MOSiR sp. z o.o. jako inwestor budowy Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga, kategorycznie sprzeciwia się insynuacjom zamieszczonym przez red. Szymona Janczyka w mediach społecznościowych w dniu 27 maja br. Sugestia, że jakoby praca dźwigu na budowie stadionu piłkarskiego to tzw. ustawka dla potrzeb obecności radomskich radnych na placu budowy, nie jest prawdą i stanowi zaprzeczenie dziennikarskiej rzetelności.
 
Tego typu wpisy zamieszczane w mediach społecznościowych nie są przykładem merytorycznej krytyki, do której ma prawo każdy dziennikarz, ale są cynicznym nakręcaniem internetowego hejtu i mają - naszym zdaniem - na celu przedstawienie inwestycji prowadzonej przy ul. Struga w złym świetle oczach mieszkańców Radomia.
 
Oświadczamy, że tego typu wpisom i insynuacjom będziemy przeciwstawiali się z całą stanowczością, nie wykluczając drogi sądowej.
 
Aktualnie praca dźwigu na terenie budowy stadionu nie jest wymagana. Trwa przygotowywanie terenu do jego dalszej pracy na trybunie północnej. Jedna godzina pracy dźwigu to koszt 500 PLN. Dlatego dźwig nie może stać bezczynnie. Kolejna sesja pracy dźwigu na budowie stadionu zaplanowana została od połowy przyszłego tygodnia.
 
foto Dariusz OsiejPodoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email