W Boże Ciało zapraszamy na korty i Neptuna


Zdjęcie do artykułu: W Boże Ciało zapraszamy na korty i Neptuna

W świąteczne popołudnie, 11 czerwca, jak zwykle będzie można skorzystać z oferty Aquaparku Neptun. Do naszego obiektu przy ul. Wyścigowej zapraszamy w godzinach 14-22. Ze względu na panujący stan epidemiczny radomianom udostępniony zostanie basen sportowy. W Aquaparku spełniamy także wszystkie wymagania sanitarne i określone w rozporządzeniu limity. W jednym czasie z obiektu korzystać będzie mogło 48 osób. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa, będzie można korzystać również z sauny (w limicie dwóch osób). W pozostałe dni długiego weekendu (piątek-niedziela), zapraszamy w godz. 7-22.
 
Zachęcamy także do skorzystania z oferty kortów tenisowych przy ul. Bulwarowej. Zapraszamy w godz. 14-22. W pozostałe dni długiego weekendu (piątek-niedziela), czekamy na Was w godz. 7-22.

W długi weekend na stadionie MOSiR-u odbędzie się także mecz piłkarski Foruna 1. Ligi pomiędzy Radomiakiem Radom a Chrobrym Głogów. Rozegrany zostanie jednak bez udziału publiczności. Kibice Zielonych mogą skorzystać z transmisji telewizyjnej na kanałach Polsatu Sport, w sobotę, o godz. 12.40.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email