Będzie drugi przetarg na modernizację oświetlenia


Zdjęcie do artykułu: Będzie drugi przetarg na modernizację oświetlenia

Postępowanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy” zostało unieważnione.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeznaczył na sfinansowanie zamówienia nieco ponad trzy miliony złotych. Z uwagi na fakt, iż nie może zwiększyć tej kwoty, a najkorzystniejsza oferta przewyższa tę kwotę, zgodnie z prawem zamówień publicznych, postępowanie zostało unieważnione. Przypomnijmy, że za kompleksowe wykonanie zamówienia w ramach zadania Ada-Light sp. z o.o. z Gostynina zaproponowała cenę  4 268 000,00 zł brutto. Konsorcjum firm Zesti Fos sp. z o.o. oraz Energo Inwest z Serocka wyceniło prace na kwotę 4 515 715,00 zł brutto, El-Sport Małgorzata Pawlaczyk z Poznania na kwotę 4 698 600,00 zł brutto, a Tamex Obiekty Sportowe S.A. z Warszawy na kwotę 5 651 629,67 zł brutto.

- W tej sytuacji zdecydowaliśmy, że ogłosimy kolejny przetarg. Liczymy na to, że oferenci, którzy przystąpią do niego, złożą niższą cenę, która umożliwi nam wykonanie zadania w zakładanej przez nas kwocie - podkreśla prezes Grzegorz Janduła, prezes Zarządu MOSiR-u.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email