Cztery firmy chce zmodernizować oświetlenie na stadionie MOSiR-u


Zdjęcie do artykułu: Cztery firmy chce zmodernizować oświetlenie na stadionie MOSiR-u

Cztery oferty wpłynęło do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na przetarg dotyczący modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza. Najkorzystniejszą, na kwotę ponad 4,2 mln złożyła Ada-Light sp. z o.o. z Gostynina.

 

Zamawiający przeznaczył na zadanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy” nieco ponad 3 mln złotych brutto. Za kompleksowe wykonanie zamówienia w ramach zadania Ada-Light zaproponowała cenę  4 268 000,00 zł brutto. Konsorcjum firm Zesti Fos sp. z o.o. oraz Energo Inwest z Serocka wyceniło prace na kwotę 4 515 715,00 zł brutto, El-Sport Małgorzata Pawlaczyk z Poznania na kwotę 4 698 600,00 zł brutto, a Tamex Obiekty Sportowe S.A. z Warszawy na kwotę 5 651 629,67 zł brutto. Wszystkie podmioty, które stanęły do przetargu dały siedem lat gwarancji

 

Komisja przetargowa przystąpiła do sprawdzania ofert.

 

Projekt zakłada montaż czterech 35-metrowych masztów, a na każdym z nich od 38 do 41 naświetlaczy LED. W ramach zadania pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy”, na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory. System oświetleniowy będzie miał możliwość zmiany ustawień w zależności od potrzeb piłkarzy i lekkoatletów. Stosowne natężenie oświetlenia umożliwi przeprowadzenie wieczornego treningu, rozgrywanie piłkarskich spotkań ligowych czy organizację imprez, z których przeprowadzona może być transmisja HDTV (2000lx).
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email