Od piątku ruszają mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich


Zdjęcie do artykułu: Od piątku ruszają mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich

Już w najbliższy piątek pracownicy urzędów marszałkowskich z całej Polski spotkają się na boiskach piłkarskich Mazowsza, by po raz dwunasty wyłonić najlepszych. Turniej Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej odbędzie się 20-21 września. Gospodarzem mistrzostw jest w tym roku Radom.

Tytułu mistrza broni drużyna urzędu marszałkowskiego województwa łódzkiego. Mazowsze w ubiegłym roku zajęło czwarte miejsce, przy czym najlepszym graczem turnieju został zawodnik reprezentacji województwa mazowieckiego. - Kolejny raz, tym razem w Radomiu, towarzyszyć nam będą emocje związane z walką o gole. Po raz kolejny nagrodzimy najlepsze drużyny, króla strzelców i najlepszego bramkarza turnieju. Zapraszam w piątek i sobotę mieszkańców oraz wszystkich miłośników piłki nożnej do śledzenia zmagań piłkarskich. Spotykamy się na boiskach MOSiR-u - zachęca wicemarszałek Rafał Rajkowski

W zawodach weźmie udział ok. 180 zawodników z 14 województw (mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, zachodniopomorskie, podkarpackie, wielkopolskie, łódzkie, lubelskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie, opolskie, podlaskie). Na boiskach Radomia będą walczyć pracownicy urzędów marszałkowskich, radni wojewódzcy i członkowie zarządów.

- Turniej to nie tylko zdrowa rywalizacja, ale też szansa na wymianę doświadczeń na różnych polach. I przede wszystkim świetna okazja do poznania i promocji naszej Ziemi Radomskiej - dodaje wicemarszałek.

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email