Radomka na finiszu sezonu zasadniczego


Zdjęcie do artykułu: Radomka na finiszu sezonu zasadniczego

Ruszyła sprzedaż wejściówek na kończący sezon zasadniczy LSK mecz E.Leclerc Radomki z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz, który odbędzie się 17 marca o godzinie 17:30 w radomskiej hali MOSiR.

 

Bilety można zakupić poprzez stronę internetową TUTAJ oraz w dniu meczu w kasach hali MOSiR przy ulicy Narutowicza 9.

 

Cena biletu normalnego wynosi 20 zł na dolne trybuny i 10 zł na górne. Bilety za 5 zł kupią dzieci i młodzież między 5, a 17 rokiem życia oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji, a także emeryci 5zł za bilet zapłacą również rodzice dziewczynek grających w Akademii Radomki.

 

Więcej informacji oraz możliwość zakupu w siedzibie klubu – ul. Narutowicza 9 oraz pod numerem telefonu 666 407 437.

 

Podczas meczu przedstawiciele klubu będą zbierać pieniądze na pomoc dla Olafka, który urodził się 05.11.2018 roku z poważną wadą stóp i podudzia, m.in. hemimelia strzałkowa, prawa stopa wrodzony niedorozwój (stópka wykręcona w drugą stronę i tylko 2 paluszki) oraz inne wady kostno-stawowe. Chłopiec przeszedł już bardzo wiele. Ma za sobą kilkukrotne gipsowanie lewej nóżki. Niestety prawa noga potrzebuje bardziej skomplikowanych zabiegów i operacji, które dostępne są poza granicą Polski. Żeby Olaf mógł w przyszłości stanąć na nogach niezbędna jest zarówno operacja, jak i długotrwała rehabilitacja.

- Specjalnie dla Olafa organizujemy licytacje siatkarskich gadżetów.  Na licytację oddajemy nie tylko przedmioty E.Leclerc Radomki Radom (kalendarz i koszulka z podpisami całej drużyny), ale także koszulki Grot Budowlani Łódź, KS Developres SkyRes Rzeszów z podpisami siatkarek tych drużyn, kalendarz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała wraz z autografami oraz koszulkę reprezentacyjną 286-krotnej reprezentantki Polski, olimpijki, dwukrotnej mistrzyni Europy – Małgorzaty Glinki. Licytować można na Facebooku Olafa Wójcickiego - informują organizatorzy akcji.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email