II Bal Seniora w naszej hali


Zdjęcie do artykułu: II Bal Seniora w naszej hali

Najpierw były tradycyjne polonez i walc, a potem uczestnicy II Balu Seniora w Radomiu bawili się w rytm gorących karnawałowych hitów. Za nami kolejna edycja jedynej w swoim rodzaju imprezy w mieście!

 
Podczas balu w sumie bawiło się ponad 850 osób. - Świetny pomysł i fantastyczna atmosfera - mówili zgodnie uczestnicy zabawy. Bal Seniora już po raz drugi zorganizowały władze Radomia. - To wydarzenie jest elementem naszej polityki senioralnej, którą od wielu miesięcy realizujemy w Radomiu. Nowoczesne miasto musi zaspokajać potrzeby wszystkich mieszkańców, dlatego ważne są nie tylko duże inwestycje, ale również takie imprezy, podczas których możemy się spotkać, wspólnie bawić i integrować - mówił prezydent Radosław Witkowski.

 

 

Przypomnijmy, że w ramach programu „Siła w seniorach” miasto wspiera działalność klubów seniora, powstało Centrum Aktywności Seniorów, funkcjonuje Radomska Karta Seniora uprawniająca do korzystania z szeregu zniżek oraz organizowanych jest wiele wydarzeń m.in. Taniec pod gwiazdami. Osoby starsze mogą także korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. W zeszłym roku miasto kupiło również dla seniorów tysiąc czujników czadu, które nieodpłatnie zostały przekazane osobom posiadających w swoich mieszkaniach piecyki gazowe lub piece węglowe.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email