Na łyżwach pojeździmy przy ul. Narutowicza


Zdjęcie do artykułu: Na łyżwach pojeździmy przy ul. Narutowicza

Lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji czeka na uruchomienie. Czynione są intensywne starania, żeby obiekt został udostępniony radomianom przed najbliższym, przedświątecznym weekendem. Tradycyjnie na korzystających z obiektu czekać będzie wiele promocji.

 

Lodowisko miejskie, które w tym roku ustawione zostało przy ul. Narutowicza 9, jest przygotowywane do uruchomienia. - Od kilku dni budujemy taflę i bacznie obserwujemy prognozy pogody. Jeżeli te ostatnie się sprawdzą, przed weekendem zaprosimy łyżwiarzy do korzystania z naszego obiektu - podkreśla prezes MOSiR Sp. z o.o., Grzegorz Janduła.

 

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. Właśnie zakończyły się prace związane z ostrzeniem sprzętu i profesjonalnego przygotowania go do sezonu. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 

Znamy także ceny, jakie będą obowiązywały w tym sezonie. Za bilet normalny zapłacimy 8 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztować będzie 4 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 4 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 16 złotych za trzy osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 4 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. – Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej, nie będzie musiał wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu – podkreśla prezes MOSiR-u.

 

Także do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.

 

Specjalną ofertę MOSiR przygotował również dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

 

- Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska zamieszczać będziemy również na stronie internetowej MOSiR-u (mosir.radom.pl) oraz na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do odwiedzania naszych kanałów – podsumowuje prezes Grzegorz Janduła.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email