Dodatkowy nabór do ALPN


Zdjęcie do artykułu: Dodatkowy nabór do ALPN

Piłkarski sezon 2018/19 rozkręcił się w regionie na dobre, a to oznacza, że na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trwają przygotowania do nowej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.

Rozgrywki w każdym z kolejnych sezonów budzą coraz większe zainteresowanie. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, niesamowita atmosfera występów przy sztucznym oświetleniu, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na obiektach MOSiR wyjątkowymi. Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego.

Na najlepszych czekać będą puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy.

 

Organizatorzy ogłaszają dodatkowy nabór. Przypominamy, że koszt udziału w ALPN to tysiąc złotych. Wszelkie informacje związane z rozgrywkami oraz zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do piątku, 7 września. Z racji, że liczba miejsc jest ograniczona, prosimy najpierw o upewnienie się, czy w rozgrywkach jest jeszcze miejsce.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email